Svet-Stranek.cz
Marie Majerové 45/25 Křelov 783 36
KERBEROS KŘELOV

KERBEROS KŘELOV:Marie Majerové 45/25 Křelov 783 36

KERBEROS KŘELOV

MÁTE ZÁJEM O BOJOVÉ SPORTY?
PAK JSTE TU DOBŘE
PŘIHLAŠTE SE A URČITĚ NEBUDETE ZKLAMÁNI

NABÍZÍME THAJSKÝ BOX, BOXING, FITBOX A THAIBO

POJMENOVÁNÍ NAŠEHO KLUBU KERBEROS

Cerberus je trojhlavý pes, který střeží vchod do podsvětí a nikoho z něj nepustí. Podle jiných představ střežil především podsvětí před vstupem živých.

Bývá zpodobňován s třemi hlavami, dračím ohonem, na hlavách má místo srsti hady. Později se mu připisovalo i sto hlav, jedovatý dech a množství hadích hlav na šíjích.

Kerberos spatřil světlo světa jenom jednou, a to když ho vyvedl z podsvětí Héraklés při plnění dvanáctého úkolu. Mykénský král Eurysthea požádal Hérakla, aby mu přivedl Kerbera. S pomocí bohů se Héraklés dostal do podsvětí, byl vlídně přijat samotným Hádem. Ten mu dovolil Kerbera chytit za podmínky, že to dokáže holýma rukama. Kerberos se zuřivě bránil, avšak po Héraklově silném stisku slíbil poslušnost a následoval ho do Mykén. Když král Eurystheus spatřil strašného strážce podsvětí Kerbera, padl před Héraklem na kolena a prosil, aby příšeru odvedl zpět.
Jen Orfeus očaroval Kerbera svým zpěvem a Aeneas a někteří jiní vyvolenci, jimž bohové dovolili vstoupit do podsvětí, ho ukonejšili medovým koláčem.Kde trénujeme?

OÚ Křelov - Břuchotín Marie Majerové 45/25 783 36 Křelov - Břuchotín

Co nabízíme?

tréninky i zápasy thajského boxu, boxingu, fitbox a thaibo

Kde leží Křelov?


Část Křelov leží asi 4,5 km na severozápad od města Olomouce na křižovatce staré státní silnice směřující z Olomouce do Litovle s okresní silnicí jdoucí z Horky do Topolan a Hněvotína. Křelov se rozkládá na mírném sprašovém návrší v průměrné výšce 254 m nad mořem a proto je z daleka viditelný. Část Břuchotín leží v blízkém sousedství Křelova, přibližně 7 km severozápadně od Olomouce, poblíž silnice vedoucí z Olomouce do Litovle. Rozkládá se v nadmořské výšce asi 242 m na mírném sprašovém návrší, které se svažuje k severu ke Skrbeni.

29.11.2008 se konalo otevření ringu

S pozdravem se na Vás těší trenéři Mara, Jarda, Andrejka