Svet-Stranek.cz
Marie Majerové 45/25 Křelov 783 36
KERBEROS KŘELOV

PRO ŽENY A DÍVKY - FITBOX A THAIBO:Marie Majerové 45/25 Křelov 783 36

PRO ŽENY A DÍVKY - FITBOX A THAIBO

předcvičuje:

Andrea Množilová
mobil: 776 151 671

TRÉNINKY: JEN PRO ŽENY A DÍVKY


KAŽDÝ PÁTEK V 17:00

NA OÚ KŘELOV V TĚLOCVIČNĚ (MARIE MAJEROVÉ 45/25 KŘELOV 78336)

nyní 50 Kč / hodina


THAIBO A FITBOX KŘELOV - CHARAKTERISTIKA


Jedná se o skupinové, zábavné a energeticky vysoce účinné cvičení při kterém ve stejný okamžik klienti nacházejí hudbu, motivaci, kondici, zábavu a psychickou uvolněnost. Tento originální program byl vyvinut tak, aby oslovil lidi téměř každého věku a úrovně zdatnosti. Obsahuje několik základních úderů s kombinací nevyčerpatelného množství cviků, takže se na lekci rozhodně nebudete nudit.

Přínos pro lidské tělo

REDUKCE VÁHY Fitbox je ideální aerobní cvičení výrazně napomáhající ke zhubnutí, je určen především těm, kteří chtějí pečovat o svoji postavu. Při jedné 50 minutové lekci průměrně vydáte 1230 - 3140kJ i více, což je mnohonásobně víc než při klasických formách cvičení. Pravidelný Fitbox trénink Vám pomůže účinně tvarovat a zpevňovat Vaši postavu a navíc Vás zcela jistě dostane do kondice a psychické pohody.
POKOŽKA Pravidelný Fitbox pomáhá k vylepšení stavu Vaší pokožky, neboť při zvýšené fyzické námaze se pokožka lépe prokrvuje, člověk se potí, čímž se otvírají póry a odplavují se nečistoty a škodliviny. Pokud budete dodržovat pitný režim (2-4litry/den) a zdraví životní styl, je velký předpoklad, že dojde ke zlepšení stavu Vaší pokožky, která tak bude pružnější a lépe vypadající.
KONDICE Fitbox pomáhá udržet nebo dokonce vylepšit kondici jednoduchým a zábavným způsobem. Nejste v kondici? Nevadí, díky Fitbox programu budete opět v kondici. A to nenásilným a zábavným způsobem a co navíc - za neuvěřitelně krátkou dobu. Fitbox program umožňuje specializovanou přípravu pro všechny druhy Sportů. Fitbox program pozitivně ovlivňuje psychiku cvičence. Díky kvalitní pohybové aktivitě získáte velmi příjemný pocit sami ze sebe a ze svého těla.
KOMPLEXNÍ POSÍLENÍ TĚLA Fitbox program vás díky svým přesně dávkovaným a komplexně zaměřeným lekcím dokáže dostat do svalové rovnováhy. Což ocení zejména ti, kteří mají problémy s bolestí zad a to je téměř 90% dospělé České populace.

Jdu na svoji 1. lekci


V tom případě nám dovolte pár rad:

1. Na lekci FITBOX přijďte raději 5 min. před zahájením.
2. Lekce FITBOX mohou být velmi intenzivní, proto doporučujeme před, během a po lekci vypít 1l a více neperlivé vody nebo iontového nápoje. Výborné iontové nápoje.
3. Na FITBOX není třeba speciálního oblečení, lze využít to, které používáte pro běžnou sportovní - rekreační aktivitu. Sportovní oblečení pohlcující pot je však vhodnější a na těle příjemnější.
4. Doporučujeme cvičit naboso s využitím speciálních bandáží na zpevnění kotníků, které zároveň chrání vaše nárty. Naše speciální podlaha pohltí většinu rázů, takže chrání vaše klouby před poškozením. Chcete-li cvičit ve sportovní obuvi doporučujeme použít sálovou obuv se slabou podrážkou určenou pro bojové sporty.
5. Pro ochranu kloubů a zápěstí doporučujeme použití bandáží nebo speciálních box rukavic. Pokud nevíte jaké, jděte na lekci bez nich a instruktor Vám poradí, co je pro Vás to nejlepší. Můžete si zakoupit bandáže i speciální boxerské rukavice.

,,Už se na Vás moc těšíme“

Co s sebou?


hlavně sportovní obuv a oblečení
popřípadě pití, ručník
kdo je pokročilejší bandáže, boxovací rukavice

tělocvična

OÚ Křelov - Břuchotín Marie Majerové 45/25 783 36 Křelov - Břuchotín[B]

S pozdravem Andrejka